Šola in vrtec zaprta

V skladu z uredbo  MIZŠ o zaprtju vseh vzgojno-izobraževalnih zavodov v Republiki Sloveniji vas obveščam, da bosta OŠ Blaža Arniča Luče in vrtec od 16. 3. 2020 do preklica ZAPRTA.

Pouk bo potekal na daljavo, predvidoma od torka, 17. 3. 2020, ko je s strani eAsistenta obljubljeno, da bo lahko komunikacija med učitelji in učenci potekala preko aplikacije KOMUNIKACIJA.

Glede zagotavljanja nujnega varstva je navodilo, da bo možno za otroke vrtca in učence od 1. do 5. razreda, kjer so starši zaposleni v določenih poklicih (zdravstvo, policija, vojska, energetika, komunikacije…). Če ste v teh službah in imate težave pri zagotavljanju varstva, prosim, pokličite na GSM: 031 715 366 (Andreja Urh).

Bodimo dosledni pri upoštevanju navodil NIJZ in prosim, če učence spodbujate pri izvajanju pouka na daljavo.

Vsem želim veliko zdravja.
Andreja Urh, ravnateljica

Ta vnos je bil objavljen v NOVICE. Zaznamek za trajno povezavo.