knjiznica1

Šolska knjižnica podpira vzgojno-izobraževalno delo v šoli. Namenjena je tako učencem kot tudi učiteljem. V knjižnici vas pričakujeta knjižničarki Simona Funtek in Karmen Oset, in sicer po urniku, ki je na vratih knjižnice.

Učenci v knjižnici najdejo knjige za prosti čas, domače branje, bralno značko, strokovno literaturo z vseh področij  in mladinski tisk. Upoštevati morajo pravila izposoje/vrnitve gradiva ter pravila obnašanja.

Ob koncu šolskega leta učenci vse knjige vrnejo v knjižnico. V primeru, da knjigo izgubijo ali jo poškodujejo, le-to plačajo,

SEZNAM KNJIG ZA BRALNO ZNAČKO

Bralna značka je gibanje, ki otroke in mlade spodbuja k branju. Trudimo se, da bi otrokom in mladim olajšali in polepšali stik s knjigo in jim pomagali, da bi se spoprijateljili z njo. Želimo si, da bi postali redni bralci in bi to ostali tudi kasneje v življenju.

Bralna_značka – 6. razred            Bralna_značka – 7. razred

Bralna_značka – 8. razred            Bralna_značka – 9. razred