PREHRANA V ŠOLI PO JESENSKIH POČITNICAH

Spoštovani starši, po odredbi MIZŠ in v dogovoru z občinama Luče in Solčava bomo na OŠ Blaža Arniča Luče in na POŠ Solčava, po jesenskih počitnicah, pričeli s pripravljanjem kosil za učence, dijake in zunanje abonente, ki bi to želeli. V prvi vrsti bo topli obrok namenjen vsem tistim učencem in dijakom, ki imajo v celoti subvencionirano prehrano, torej so upravičeni do BREZPLAČNEGA KOSILA. (Dijaki se na topli obrok prijavite na šoli, ki jo obiskujete, le ta pa bo prijave posredovala občini). Ker pa šolska kuhinja omogoča pripravo večjega števila kosil, bomo možnost prevzema toplih obrokov ponudili tudi ostalim učencem ter zunanjim abonentom. Prevzem obrokov bo možen vsak dan med 12.00 in 13. 00 in sicer v šoli Luče pred kuhinjo, v šoli Solčava pa pred glavnim vhodom šole. Prevzemnik obroka je lahko učenec, starš, skrbnik ali druga oseba, ki jo navedejo starši. Prevzemnik obroka mora imeti 2 kompleta prenosne posode, katerega ob prevzemu kosila zamenja. Naročite lahko tudi več kosil. Cena znaša 2,20 € (1. do 5. razred), 2,60 € (6. do 9. razred), 4,50 € (dijaki in zunanji abonenti). Vsem, ki ste upravičeni do BREZPLAČNEGA KOSILA in le tega niste zmožni prevzeti v šoli, bomo IZJEMOMA organizirali dostavo na dom. Prosim, da to možnost v obrazcu označite, vendar upoštevajte, da so možnosti dostave resnično omejene, saj šolski kombiji in oprema niso prirejeni za tovrstno dostavo. Ker je časa za pripravo in organizacijo malo, vas prosim, da najkasneje do sobote, 7. novembra do 15.00, izpolnite priložen obrazec. Hvala za sodelovanje in lep pozdrav.

Andreja Urh, ravnateljica

>>> OBRAZEC ZA PRIJAVO <<<

Ta vnos je bil objavljen v NOVICE. Zaznamek za trajno povezavo.