Drage učenke in učenci, otroci vrtca, spoštovani starši in zaposleni,

v ponedeljek, 2. 9. 2024, pričenjamo šolsko leto 2024/2025. Za nami so mirne in prijetne počitnice, pred nami pa novi delovni izzivi ter nove dogodivščine. Šolarje čaka nekaj novosti – prvošolci se bodo angleščino učili kot redni del pouka, učenci 3., 6. in 9. razreda pa bodo teste Nacionalnega preverjanja znanja pisali že konec marca in v začetku aprila.

Dragi otroci vrtca ter učenke in učenci, želim vam, da je vrtec in šola vaš drugi dom, kjer se boste počutili prijetno, kjer boste dnevno pridobivali nova znanja in veščine, predvsem pa naj bo prostor razumevanja, druženja, strpnosti in prijetnega sobivanja z vrstniki ter zaposlenimi. Naj bo vrtec in šola prostor, kjer bomo drug drugemu vsak dan namenili kakšen prijeten nasmeh in prijazno besedo, naj bo prostor podpore in veselja.

Spoštovani starši ter zaposleni, današnja družba je mesto številnih pasti in seveda tudi številnih priložnosti. Naloga nas odraslih je, da s svojimi izkušnjami in z znanjem kažemo pot, ki jih bo vodila v samozavestne, uspešne, delovne ter zadovoljne ljudi, ki bodo gradili našo prihodnost.

Naj bo šolsko leto 2024/2025 uspešno in zadovoljno!

Andreja Urh
RAVNATELJICA

Ta vnos je bil objavljen v OBVESTILA. Zaznamek za trajno povezavo.